Programy partnerskie SMS Premium


Nasi użytkownicy mogą wybierać spośród wielu dostępnych w naszym serwisie programów Premium SMS. MyLead oferuje swoim partnerom ponad 50 programów SMS. Staramy się regularnie powiększać naszą bazę. Bardzo duża ilość dostępnych programów partnerskich SMS, powoduje że nasi użytkownicy są wstanie zrealizować dowolny pomysł. Realizujemy także ciekawe pomysły które zasugerują nam nasi użytkownicy. Wszystkie programy SMS w naszym serwisi podzielone są podzielone na 9 następujących kategorii:

Programy partnerskie z tej kategorii, są programami typu konkurs. Użytkownik który weźmie w nim udział ma możliwość wygrania atrakcyjnych nagród.
Konkursowe – pierwsza kategoria w której znajduje się aż 15 programów partnerskich SMS, skupia programy konkursowe. Programy znajdujące się w tej kategorii służą promocji programów konkursowych, w których użytkownik po wysłaniu SMS’a bierze udział w wybranym konkursie. Osoby biorące udział mają do wyboru przeróżne nagrody, takie jak np. Iphone 7, Samsung S8, buty, kosmetyki czy słodycze. Warunki konkursu są zawsze opisane w regulaminie. Trzeba uprzednio zaakceptować regulamin aby wziąć udział w konkursie.


Programy partnerskie z tej kategorii umożliwiają zarabianie przez internet na treściach video.
Player/Stream – w kolejnej kategorii znajdziemy programy SMS, dzięki którym możemy udostępnić nagrania video lub transmisje online. Jak również stream 18+. Użytkownik musi wysłać SMS aby obejrzeć interesujący go materiał. Opcja konfiguracji umożliwia pełne dostosowanie programu pod nasze video. Mamy tutaj możliwość dodania min. nazwy filmu, zdjęcia, opisu oraz komentarzy. Film można załączyć z dysku, bądź może to być link z popularnych serwisów video takich jak np. youtube, cda.pl. Można również ustawić przekierowanie na wskazany adres na którym znajduje się video. Jeśli masz wiedzę czy umiejętności którymi warto było by się podzielić, możesz zarabiać na sms, poprzez udostępnianie własnych video poradników, tutoriali jak również kursów online.


Programy partnerskie z tej kategorii umożliwiają zarabianie na plikach.
Pliki – w tej kategorii znajdują się programy SMS, dzięki którym możemy udostępnić dowolny plik do pobrania. Użytkownik może pobrać interesujący go plik po wcześniejszym wysłaniu Premium SMS’a. Za pomocą programów z tej kategorii możesz udostępniać dowolną twórczość, mogą to być np. narzędzie które mogą być przydatne dla innych. W przypadku gdy jesteś programistą możesz zarabiać na sms, dzięki udostępnieniu tu swojego programu lub np. bazy danych.


Programy partnerskie z kategorii gry umożliwiają zarabianie na stronach związanych z rozrywką elektroniczą.
Gry – w tej kategori znajdziesz wszystkie programy partnerskie SMS związane z rozrywką elektroniczną. Możesz zarabiać na SMS Premium, sprzedając klucze do gier, lub dodatki takie jak skiny, czy walutę w grach online.
Programy partnerskie z kategorii Testy daje możliwość zarabiania na badaniu upodobań użytkowników.
Testyprogram SMS, który jest dostępny w tej konfiguracji pozwala użytkownikowi, który skorzystał z usługi, zbadanie poziomu swojego IQ. Użytkownik rozwiązuje test na inteligencję, aby zobaczyć wynik jaki uzyskał musi wysłać wiadomość SMS Premium.


Programy partnerskie nie pasujące do żadnej z pozostałych kategorii.
Pozostałe – wszystkie pozostałe programy partnerskie SMS które nie pasowały do żadnej z powyższych grup.
Społecznościowe – w tym dziale znajdziesz programy SMS przystosowane pod portale społecznościowe takie jak ASK.FM czy Instagram.
Facebook – w tej kategorii znajdziesz programy SMS które najlepiej sprawdzą się w serwisie społecznościowym facebook. Znajdziesz tu takie programy jak: fejsszpieg.eu , fejspodgladacz,pl, przyjecielefb.pl. Zainteresowany użytkownik musi wysłać SMS-a Premium aby skorzystać z wybranej usługi.
Artykuły/Książkiprogramy SMS w tej kategorii umożliwiają nam udostępnienie artykułu, książki czy poradnika po wcześniejszej płatności SMS. Tym sposobem możemy zarabiać na udostępnianiu swoich artykułów, poradników czy książek. Możesz pisać krótkie poradniki tekstowe oraz E-booki w których podzielisz się swoją wiedzą i doświadczeniem.


Bardzo przydatną opcją jest to, że podczas zmiany stawki dla danej oferty, zmieni się ona również pod reklamowanym linkiem. Zatem można do woli operować stawką i szukać optymalnych wartości. Do każdego programu możesz wybrać najbardziej odpowiadającą Ci stawkę.

Nie zapomnij aby sprawdzić który program SMS jest najpopularniejszy wśród użytkowników serwisu. Wystarczy wejść w zakładkę „Rankingi” – „Programy”. Warto co jakiś czas śledzić tę listę i wykorzystywać programy partnerskie SMS, które zostały już sprawdzone przez innych użytkowników.

W menu głównym w zakładce „Dla Webmastera” w panelu administracyjnym znajdziesz dwa przydatne narzędzia Content Locker oraz Video Locker. Narzędzia te przeznaczone są dla właścicieli blogów i stron internetowych, oraz z myślą o tych, którzy tworzą wartościowe treści i chcą na nich zarabiać.

Czym są narzędzia content locker i video locker?


Jest to narzędzie, dzięki któremu webmasterzy, mogą zarabiać na treściach, umieszczanych na swojej stronie internetowej. Wykorzystując narzędzie content locker i video locker, możesz zarabiać na blogu, portalu tematycznym czy forum internetowym. Umiejętne wykorzystanie content lockera pozwoli wygenerować dodatkowy dochód ze swojej witryny internetowej.
Konfiguracja programu partnerskiego MyLead. Zacznij zarabiać z siecią afiliacyjną MyLead.

Jak stworzyć konfiguracje


Konfiguracja jednego z programów partnerskich.
Podczas konfiguracji, należy wybrać jedną z kilku dostępnych stawek. Każdy partner sam wybiera odpowiadającą mu stawkę i swój zarobek na konkretnym programie.

Dostępne są jednorazowe płatności SMS Premium oraz subskrypcje SMS. Po skonfigurowaniu programu, można już pobrać link partnerski. Następnie udostępniać go tam, gdzie są osoby, które mogą być zainteresowane konkretnym konkursem czy usługą.

Przykład: partner wybiera program z konkursem w którym można wygrać telefon. Wprowadza swoją konfiguracje, wybierając z listy rozwijanej stawkę np. „Usługa MO (7zł)” i zapisuje konfiguracje. System automatycznie generuje link, który można rozsyłać znajomym czy udostępnić na stronie. Partner za każdego zarejestrowanego użytkownika zarabia prowizje 7zł.

Stawki do wyboru w przypadku usługi MO:

 • 10zł - za poprawną rejestracje
 • 7zł - za poprawną rejestracje
 • 3,5zł - za poprawną rejestracje
 • 1,5zł - za poprawną rejestracje
 • Stawki do wyboru w przypadku usługi MT - subskrypcji SMS
 • 6zł za poprawną aktywacje subskrypcji


Programy SMS MyLead dostępne są dla użytkowników zagranicznych. Nasz system po sprawdzeniu adresu IP automatycznie ustala stawkę według kraju z którego loguje się użytkownik. Stawki zagraniczne moga wynosić od kilkudziesięciu groszy do 40zł, w zalezności od kraju z którego loguje się użytkownik.

Poniżej stawki zagraniczne wg krajów:

Aby promować programy MyLead wcale nie potrzebujesz strony internetowej czy bloga. Można zarabiać bez nich. Linki partnerskie można udostępniać w prywatnych wiadomościach do znajomych, jako sygnaturki na forach internetowych, grupach na Facebooku, w mailach, oraz komentarzach na przeróżnych forach itp.

Wykorzystując link polecający, który znajdziesz w swoim panelu administracyjnym, możesz zacząć budować własną sieć partnerów MyLead. Za każdym razem, gdy ktoś zarejestruje się korzystając z Twojego linka i zacznie zarabiać – Ty będziesz zarabiał razem z nim. Od każdego wygenerowanego leada Ty zarobisz 5%. Jest to doskonały sposób by budować sobie dochód pasywny – wystarczy mieć wielu aktywnych poleconych, by zarabiać każdego dnia, samemu nie promując żadnych programów MyLead. Bardzo pomocnym narzędziem przy zbieraniu poleconych, sa nasze banery. Wyświetla się na nich zarobiona przez Ciebie kwota. Znajdziesz je w zakładce „Poleceni” w swoim panelu użytkownika.

Wygeneruj gotową stopkę aby zebrać poleconych i zdobyć 5% kwoty od ich polecenia.
Korzyści płynące z przystąpienia do programu partnerskiego Mylead

 • 4x stawki do wyboru
 • ponad 50 programów partnerskich SMS do wyboru
 • ekspresowe wypłaty w przeciągu 24h
 • przyjazny oraz szybki support
 • płatności globalne

Pobierz już teraz naszą aplikację na urządzenia mobilne!
Bezproblemowy dostęp do panelu MyLead w każdy miejscu i czasie.
Pobierz naszą aplikację mobilną na IOS  z App Store.
Pobierz naszą aplikacje mobilną na androida z Google Play
Kontakt

Polub nas na Facebook’u:

Kopiowanie i powielanie bez zgody autora zabronione.